Кіно проти булінгу: новий проєкт Docudays UA by hromadske   1 мес. назад

245 просмотров

11 Likes   1 Dislikes

Ссылка на видео. Код для вставки.

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запустив новий проєкт — DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу. Учні 320 українських шкіл побачать фільми «Булер» (режисер Лі Гірш, лауреат премії «ЕММІ») та «Джованні та балет на воді» (режисерка Астрід Буссінк).

Першим навчальним закладом, з якого стартував проєкт, став київський Технічний ліцей. Діти подивилися кіно та обговорили із його режисером Лі Гіршем теми, які в ньому порушуються: булінг, ЛГБТ, інклюзія. Вчителі кажуть: зазвичай батьки не в захваті від обговорення таких тем у школі і, на жаль, недостатньо налаштовують дітей на спілкування із «іншими» — людьми із особливостями розвитку чи гомосексуальною орієнтацією.

«Культура поведінки в деяких школах передбачає, що «популярні» діти ображають молодших і слабших. І це дає мені надію: якщо ми змінимо культуру поведінки, діти прагнутимуть бути добрішими, аби бути «популярними», — говорить режисер Лі Гірш. Журналістка hromadske була і на показі фільму, і на його обговоренні в ліцеї. Більше про це — у нашому відео.

Підпишіться на hromadske, щоб не пропустити головних новин України та світу:
➡️
_
Сайт hromadske:Також ви можете підтримати наш проєкт і перерахувати гроші тут: Ми існуємо завдяки саме вашій підтримці.
_
Громадське у соцмережах:

Фейсбук:
Твіттер:
Телеграм:
Інстаграм:
Телеграм «Нині вже»:
_
#hromadske #булінг #кіно


загрузка...

Комментарии

Похожее видео

Новости