Добро пожаловать
Вход / Регистрация

Як правильно відкрити фізичну особу підприємця в Україні.


 

Почнемо з того що ви можете зареєструватися фізичною особою підприємцем як в інтернеті, так і по-старому через чиновників. Вибирати звичайно вам. Є нюанси, коли вам можуть допомогти третя сторона. Наприклад, є юридичні фірми спеціалізація яких реєстрація фізичної особи підприємця. За відносно невеликі гроші вони допоможуть вам в найкоротші терміни допомогти в оформленні приватного підприємництва. Але якщо ви все ж вирішили самостійно відкрити собі ФОП, то далі в цій статті ми розглянемо основні моменти, на які потрібно звернути увагу.

Отже, почнемо з самого головного. При заповненні реєстраційної заяви як особисто, так і через інтернет обов'язково зверніть увагу на КВЕД (класифікатор видів економічної діяльності) для визначення видів діяльності якими будете займатися. Якщо ви неправильно вкажете, то доведеться реєструватися заново.

І другий момент для тих, хто реєструється через інтернет. У вас в обов'язковому порядку повинна бути електронний цифровий підпис. Її ви можете отримати в Аккредетірованом центрі сертифікації ключів при фіскальної службі (АЦСК). Або ж в інших організаціях, які уповноважені до видачі електронних цифрових ключів. Але вже за гроші.

 Ви вирішили зареєструватися через інтернет. Для цього вам потрібно зайти на сайт Мін'юсту. Якщо ви не зареєстровані, то зареєструватися. Далі ви заходите в «кабінет електронних сервісів» в ньому знаходите пункт «реєстр юридичних і фізичних осіб - підприємців». У цьому реєстрі ви знаходите пункт «заява на державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи - підприємця». Дотримуючись всіх підказкам заповнюєте його. В кінці залишаєте свою цифрову електронний підпис і відправляєте його. На сайті ви можете перевірити стан розгляду вашої заяви. Після того як його розглянуть вам відправлять документ в електронному або паперовому вигляді. Як правило такий спосіб реєстрації займає не більше одного дня.

Другий варіант це сервіс iGov. Тут ви знаходите меню «Послуги бізнесу» далі переходите в розділ «Реєстраційні дані» і натискаєте на пункт «Державна реєстрація фізичної особи - підприємця». Єдиний мінус у тому, що ця функція працює тільки на території Донецької, Дніпропетровської та Тернопільської області. Але як запевняє ресурс ідентифікація особистості відбувається як по ЕЦП або BankID.

Другий спосіб - це особисто прийти в державне учерережденіе реєстрації за місцем проживання. При собі мати оригінали та копії паспорта та ідентифікаційного коду. На місці заповнити реєстраційну картку. Як і в електронному вигляді уважно вкажіть сферу підприємницької діяльності. Подати документи ви можете особисто або спецлістом. Якщо у вас немає помилок в документах, то в перебігу трьох днів вас внесуть до державного реєстру і видадуть або пришлють поштою відповідну виписку. Далі ви разом з випискою подаєте оригінали та копії паспорта та ІПН, а також книгу обліку доходів, заяву про застосування єдиного податку, заява на ім'я начальника податкової інспекції. Обов'язково ви повинні відкрити рахунок у банку для проведення безготівкових розрахунків.


Похожие статьи

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.